Įkvėpimas

PATARIMAI IR GUDRYBĖS

Kaip pasiekti optimalų kampanijos efektą?

Turėdami ilgametės patirties lauko reklamos versle, siūlome Jums keletą naudingų patarimų, į kuriuos atsižvelgę galite žymiai pagerinti savo kampanijos rezultatus.

Išbandykite lauko reklamos „Simuliatorių”
- jis padės pamatyti, kaip jūsų plakatas atrodys realioje aplinkoje.

Atlikite bandymą su degtukų dėžute.
 Sumažinę savo plakatą iki degtukų dėžutės formato, galite nesunkiai patikrinti, ar Jūsų plakatas bus paveikus, žiūrint į jį iš toli. Laikykite degtukų dėžutės dydžio plakato maketą ištiestos rankos atstumu. Ar įsisavinote žinią? Jei taip, plakatas tinkamas eksponavimui gatvėse.

Iškelkite prekinį ženklą į plakato viršų.
Jei jūsų logotipas ar pagrindinis pranešimas bus apatinėje plakato dalyje, rizikuojate, kad jį užstos dviratininkai, sniego kauburiai ir pan. Todėl svarbiausią žinią rekomenduojame komponuoti plakato viršutinėje dalyje.

Venkite juodos spalvos plakatų žiemos metu.
Kad klijai žiemą neprišaltų, į juos įdedama druskos. Tačiau dėl druskos ant juodų plakatų gali atsirasti balkšvos dėmės.

„Matomumas” – tai „Clear Channel” Baltijos šalių ir Rusijos padalinių parengta brošiūra, kurioje galite rasti įkvėpimo dar sėkmingesnėms lauko kampanijoms – ją galite atsisiųsti pdf formatu arba užsakyti spausdintą egzempliorių.

Turite klausimų?

Prašome susisiekti su artimiausiu “Clear Channel” biuru (kreipkitės į mus) arba siųskite mums elektroninius laiškus su savo klausimais.

  • Specialieji efektai

    Išsiskirkite ir būkite matomi dar geriau! Priimame jūsų kūrybinius iššūkius – jei turite ypatingų svajonių…